O cukierni


Wytwórnia Ciast i Lodów WASILEWSKI to zakład produkcyjno-handlowy działający na rynku od 1980 roku. Założycielem i właścicielem był Mirosław Wasilewski -  mistrz cukierniczy. Obecnie działalność kontynuuje jego żona.
Początkowo firma funkcjonowała jako mały zakład, który stopniowo przekształcał się w prężnie działającą firmę na rynku lokalnym, produkującą wyroby ciastkarskie i lody. Obecnie posiadamy jeden zakład produkcyjny oraz kilka punktów sprzedaży na terenie miasta Radomia. Dużym przedsięwzięciem firmy była budowa dużego sklepu z zapleczem produkcyjnym, kawiarnią i herbaciarnią o łącznej powierzchni ponad 200 m2. W chwili obecnej jest on jednym z najładniejszych obiektów w Radomiu.
 

 

W ofercie firmy można znaleźć szeroki asortyment wysokiej jakości wyrobów ciastkarsko-cukierniczych, przede wszystkim pełen asortyment ciast, duży wybór tortów i tradycyjnych lodów. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy czuwają nad produkcją i sprzedażą obecnie ponad 150 rodzajów ciast. Od chwili powstania firmy wykształciło się w niej wielu cukierników, a nawet kilku z nich prowadzi już swoją działalność w zdobytym zawodzie.
W produkcji stosowane są własne zakładowe receptury oparte o tradycyjne technologie na naturalnych, najwyższej  jakości składnikach. Wykonywane są również nietypowe zamówienia, dostosowując technologię i termin wykonania do życzenia klienta.

 

 

 

Wytwórnia Ciast i Lodów WASILEWSKI bierze czynny udział w życiu kulturalnym i oświatowym miasta sponsorując liczne imprezy oraz wspomagając domy opieki społecznej, domy dziecka, szkoły i parafie.     W 2004 roku firma została odznaczona złotą odznaką za zasługi dla rzemiosła radomskiego.

Cały swój wysiłek poświęcamy na stałą poprawę  jakości swoich produktów, ze szczególnym uwzględnieniem ich bezpieczeństwa zdrowotnego, przez wszechstronne zaangażowanie pracowników działających na poszczególnych etapach produkcyjnych.